Zamień faktury
na gotówkę

bez wychodzenia z biura!

Co zyskujesz:

  • Płynność finansową - nie czekasz aż klient zapłaci
    za wystawioną fakturę
  • Minimum formalności - wystarczy sam wniosek
  • Pełne finansowanie - nawet do 100%
    wartości faktury
  • Atrakcyjne warunki - m.in. brak opłat
    za zerwanie umowy

Wypełnij formularz, oddzwonimy do Ciebie by przedstawić ofertę

[X]
Wyrażam zgodę na wykonywanie marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem mojego numeru telefonu oraz adresu e-mail przez Aforti Factor S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa oraz podmioty współpracujące w celu wykonywania marketingu bezpośredniego produktów i usług oferowanych przez te podmioty z wykorzystaniem mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu.
[X]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aforti Factor S.A. w celu przedstawienia oferty handlowej. Administratorem Państwa danych osobowych jest Aforti Factor S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przysługuje Państwu dostęp do treści swoich danych, do sprostowania danych, do usunięcia danych, do ograniczenia przetwarzania danych, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do niepodlegania decyzjom podjętym w warunkach zautomatyzowanego przetwarzania danych, w tym profilowania.
[X]
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Aforti Factor S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu podjęcia kontaktu w sprawie przedstawienia oferty handlowej zgodnie z Pani/Pana zgłoszeniem. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonywania marketingu bezpośredniego produktów i usług z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy Prawo Telekomunikacyjne (Dz. U z 2016, poz.1489 z późn. zm.) lub/i w celu udostępnienia Pani/Pana danych osobowych podmiotom współpracującym z Aforti Factor S.A. w celu wykonywania marketingu bezpośredniego produktów i usług przez te podmioty. Informujemy o możliwości wycofania zgody za pomocą linku umieszczanego każdorazowo w przesyłanej wiadomości e-mail lub pisząc na adres e-mail biuro@afortifactor.pl. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu dostęp do treści swoich danych, do sprostowania danych, do usunięcia danych, do ograniczenia przetwarzania danych, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do niepodlegania decyzjom podjętym w warunkach zautomatyzowanego przetwarzania danych, w tym profilowania. Dla Grupy Aforti powołany został Inspektor Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem poczty elektronicznej iod@afortiholding.pl

Jak działa faktoring?

Faktoring polega na wykupie przez firmę faktoringową, taką jak Aforti Factor, nieprzeterminowanych faktur z odroczonym terminem płatności. Naszym klientom zapewniamy szybką płatność za wystawioną fakturę, mogącą wynosić nawet 100% jej wartości brutto!
Pozostała część trafia do Faktoranta natychmiast, po spłacie faktury przez jego Odbiorcę.

Odbierz pieniądze z wystawionych faktur i rozwijaj swoją firmę

Wypełnij formularz
Oddzwonimy
do Ciebie z ofertą
Otrzymasz indywidualną
propozycję finansowania
Podpisz umowę
i odbierz swoje pieniądze

Dlaczego warto wybrać Aforti Factor:

Natychmiastowa
zapłata za fakturę
Proste i jasne
procedury wnioskowania
Akceptujemy
wszystkie branże
Wspieramy mikro firmy
i średnich przedsiębiorców