REGIONALNY DYREKTOR ds. SPRZEDAŻY FAKTORINGU

Obszar pracy: Region 1: mazowieckie, podlaskie, łódzkie

OPIS STANOWISKA

  • aktywne pozyskiwanie nowych transakcji faktoringowych wśród małych i średnich firm
  • realizacja założonego planu sprzedaży oraz budżetu
  • tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • procesowanie wniosku faktoringowego do etapu podpisania umowy
  • współpraca z Ryzykiem w zakresie przygotowywania struktur transakcji
  • utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi klientami

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe lub średnie mile widziane kierunki ekonomiczne
  • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientami
  • nastawienie na osiąganie ambitnych celów
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • atrakcyjne i konkurencyjne warunki zatrudnienia – umowa o współpracę: atrakcyjna podstawa oraz system prowizyjny uzależniony od wyników pracy Twojej oraz Twojego zespołu
  • unikalną możliwość współtworzenia strategii Firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem Spółki
  • dużą samodzielność w działaniu